Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

CATALYST 5

Ultralekki wózek ze składaną ramą i opcją odchylanego oparcia. Catalyst 5 to Flagowy produkt Ki Mobility. Nowoczesny, ultralekki, składany wózek, podnoszący konkurencji poprzeczkę pod względem wagi, wydajności, trwałości i funkcjonalności. Rama zbudowana jest z ultralekkiego aluminium, co sprawia, że jest to prawdopodobnie najlepszy wybór spośród składanych wózków inwalidzkich. Bogaty wybór opcji, pomogą Ci idealnie dostosować i skonfigurować wózek co ułatwia codzienne życie.

CR 45

Ekonomiczny wózek z łatwym odchylaniem rotacyjnym do 45 stopni! Lider trwałości w branży, łatwy w konserwacji z dożywotnia gwarancją na podnóżek.

LIBERTY FT

Liberty to wyjątkowy wózek inwalidzki, który łączy mobilność z korzyściami płynącymi z odchylania rotacyjnego TILT! Możesz go wyposażyć w magnezowe kola MAXX MAG i cieszyć się niezwykle lekkim i kompaktowym wózkiem bez kompromisów!

Littele Wave „Flip” XP

Wózek dla najmniejszych pacjentów z technologią przechyłu rotacyjnego Tilt. Little Wave Flip XP jest wyposażony w system przechyłu rotacyjnego z

Littele Wave „Click” XP

Ultralekki intuicyjny wózek dla dzieci z opcją łatwego składania oparcia i regulacją CLIK Little Wave Clik XP reguluje się jednym

FOCUS CR

Najlżejszy składany wózek z technologią przechyłu rotacyjnego Tilt! Focus CR jest bardzo łatwy w regulacji także z użytkownikiem siedzącym na wózku. Nowoczesny design i szeroka gama barw sprawia, że to najpiękniejszy wózek w tej kategorii na rynku!

CATALYST 5 VX

Ultralekki wózek ze składaną ramą, wykonany z wytrzymałych stopów aluminium. Dzięki zastosowaniu systemu składania BRT zachowuje sztywność porównywalna z klasycznymi wózkami manualnymi.

ETHOS

Ultralekki wózek ze sztywną ramą na wszystkie trasy! Bez względu na to, dokąd się udasz, pozwól, aby Ethos Cię tam zabrał. Ethos zapewnia niezrównaną jakość jazdy i osiągi w unikatowej konstrukcji, która nie przypomina niczego, czego kiedykolwiek doświadczyłeś!

Little Wave „Arc”

Najlżejszy składany wózek z technologią przechyłu rotacyjnego Tilt Little Wave Arc XP jest wyposażony w innowacyjny system przechyłu rotacyjnego z

Rogue ALX

Znany wcześniej jako Tsunami ALX, Rogue ALX ma elegancki wygląd, lekką ramę oraz bardziej responsywną jazdę, a wszystko to w niskiej cenie.

Rogue 2

Ultralekki wózek w nowoczesnym stylu dla młodzieży i dorosłych Każda część wózka Rogue 2 została na nowo zaprojektowana. Dzięki temu

Rogue XP

Ultralekki wózek najnowszej generacji dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Dzięki aluminiowej ramie wózek jest nie tylko ultralekki, ale także ekstremalnie wytrzymały. Składane oparcie i niska waga sprawia, że Rogue XP jest łatwy w użytkowaniu i transporcie.